Projektowanie i tworzenie serwisów www Lublin

Pragnąłbym zainteresować Państwa propozycją naszej agencji reklamowej Fdesigners.net. Działamy na rynku już od kilku lat, realizując projekty graficzne oraz wykonując portale internetowe, portale ogłoszeniowe, serwisy społecznościowe a także sklepy internetowe dla naszych odbiorców zarówno z Polski jak i z zagranicy.
Podstawowa siedziba znajduje się na terenie miasta Lublin jednak naszymi partnerami są także przedsiębiorstwa z takich miast jak Warszawa, Wrocław, Katowice i inne.
Cechą wspólną wszystkich realizowanych witryn WWW i aplikacji sieciowych jest wysoka dbałość o szczegóły. Dbamy o zadowolenie naszych nabywców o czym przekonało się już wiele przedsiębiorstw. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z nami.
Realizacja serwisu www odbywa się w kilku etapach.
– Pierwszym z nich jest drobiazgowy wywiad na temat wymagań odbiorcy, jego potrzeb i możliwości. Pozwala to zaoferować usługę dopasowaną wizualnie, funkcyjnie a także ekonomicznie.
– Etap drugi to realizacja projektu graficznego. Na podstawie zebranych wiadomości grafik preparuje indywidualny schemat graficzny, dopasowany zarówno kolorystycznie jak i pod względem układu i ergonomii. W razie potrzeby uzgadniana jest postać logotypu i pozostałe szczegóły serwisu WWW. Po dopasowaniu pomysłu do oczekiwań kontrachenta całość przekazywana jest do etapu trzeciego.
– Ostatecznym etapem jest faktyczna realizacja serwisu lub sklepu internetowego po którym jest on napełniany przesłanymi treściami i innymi materiałami.
Zapraszamy do kooperacji