Seat Leon Cupra R z komisu

Seat Leon Cupra R używany to oferta nad wyraz atrakcyjna. Lata biegną, a mimo to pojazdy te tylko nieco tracą na wartości. Staranne wykonanie i sprawdzone rozwiązania technologiczne zaowocowały bezawaryjnością przez wiele lat, a to tak wyjątkowa własność wśród samochodów kupowanych na giełdzie.

Zanim wybierzesz konkretny model, warto przejrzeć jego dane techniczne oraz zweryfikować opinie właścicieli. Mimo że Leony uważane są za prawie bezawaryjne, naporowi czasu ulega każde auto. Dobrze jest zatem szczególną uwagę zwrócić na spalanie, które w dużej mierze zależy właśnie od kondycji auta.

W komisach względnie z reguły spotkać można także dwie sportowe wersje – Seat Leon FR i Seat Leon Cupra R – przeznaczone dla miłośników, którym podstawowy Leon, mimo że oferujący bardzo przyzwoite osiągi, nie wystarcza. Po drugiej stronie skali zlokalizować należy natomiast Leona z turbodieslem, który cechuje się godną podziwu jakością. Przebiegi zbliżające się do 300 tysięcy pokonanych kilometrów nie stanowią niczego w tym przypadku zadziwiającego.

Dodaj komentarz