Membrany do osmozy Vontron 75 GPD

Molekularne filtry RO znane jako osmoza zawierają wiele elementów filtracyjnych, które razem gwarantują najwyższą jakość uzdatnionej wody. Jedne z nich to membrany RO.

W sklepach online możemy znaleźć membrany osmotyczne różnych producentów o przeróżnych wydajnościach. Najbardziej popularne są membrany osmotyczne o wydajności 100 GPD czyli 100 galonów na dzień. Można też oczywiście nabyć wydajniejsze membrany osmotyczne, aczkolwiek te są zupełnie wystarczające. Dostępne są również membrany RO o niższej przepustowości czyli przykładowo 50 GPD oraz 75 GPD, jednak ich cena jest niewiele niższa niż membran 100 GPD. Naprawdę opłaca się dołożyć te kilkanaście złotych aby kupić bardziej wydajną membranę, która służyć będzie w filtrze osmotycznym przez kilka lat.

Teraz powstaje zapytanie na które membrany RO zwrócić uwagę jeśli chodzi o producenta. Niemal wszystkie membrany RO produkowane są w Chinach, aczkolwiek różnią się między sobą pod względem jakości. Rekomendujemy membrany osmotyczne firmy Vontron, ponieważ jak do tej pory nie zawiodły nas ani razu. Najczęściej kupowana jest membrana osmotyczna Vontron 100 GPD ze względu na znakomity stosunek jakości do ceny. Spróbuj porównać te membrany RO z innymi, konkurencyjnymi rozwiązaniami aby osobiście sprawdzić, iż to ta membrana RO jest najbardziej warta montażu w swym domowym filtrze odwróconej osmozy.

Dodaj komentarz